Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zwierzyniec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa szarfa. Treść na wstędze mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Zwierzyniec. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy precyzyjnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Zwierzyniec.