Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ćmielów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej można napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Ćmielów. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść idealnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ćmielów.