Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nekla


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe zawozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Nekla. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy idealnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nekla.