Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowe Brzesko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze możecie napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Nowe Brzesko. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść idealnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowe Brzesko.