Wieńce i wiązanki pogrzebowe Międzyrzecz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze można napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Międzyrzecz. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Międzyrzecz.