Wieńce i wiązanki pogrzebowe Trzebiatów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miasta Trzebiatów. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć idealnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Trzebiatów.