Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kielce


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze możecie napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Kielce. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kielce.