Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lipiany


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej można przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Lipiany. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Lipiany.