Wieńce i wiązanki pogrzebowe Złoczew


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie możecie wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Złoczew. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść idealnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Złoczew.