Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wschowa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Wschowa. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy dokładnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wschowa.