Wieńce i wiązanki pogrzebowe Proszowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb zawozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Proszowice. Kompozycje pogrzebowe doręczamy dokładnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Proszowice.