Wieńce i wiązanki pogrzebowe Włocławek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Włocławek. Kwiaty na pogrzeb zawozimy dokładnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji kwiatowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Włocławek.