Wieńce i wiązanki pogrzebowe Aleksandrów ŁódzkiPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

W naszej propozycji wyszukasz duży przekrój wieńców i wiązanek, zbudowanych ze świeżych i pięknych kwiatów. Doręczamy kompozycje na uroczystości pogrzebowe, na obszarze całego Aleksandrów Łódzki, o ściśle wyznaczonej przez Ciebie godzinie. Jeśli nie możesz być obecny na uroczystości pochówku bliskiej Tobie osoby, skorzystaj z oferty naszej kwiaciarni wysyłkowej, specjalizującej się we florystyce pogrzebowej, aby móc uczcić swą pamięć. Nadaj prywatnego charakteru dobranej przez siebie wiązanki kwiatów na cmentarz, doczepiając szarfę, której treść, sam możesz sporządzić. Od lat zajmujemy się dostawą kwiatowych wysyłek i rozumiemy, jak ważna jest dla naszych klientów najwyższa jakość, komponowanych przez naszych florystów, wieńców i wiązanek. Zaufanie nadawców kwiatowych wysyłek pogrzebowych zdobywamy dzięki profesjonalnej pracy oraz indywidualnym podejściu do wymagań nadawcy Zapoznaj się z naszą ofertą, złóż zlecenie w tylko 5 minut, a my utworzymy określoną kompozycję pogrzebową, wkładając wszelkich starań, żeby była ona znakomitym symbolem Twojego bólu oraz szacunku do zmarłego.