Wieńce i wiązanki pogrzebowe Koniecpol


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Koniecpol. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Koniecpol.