Wieńce i wiązanki pogrzebowe Oleśno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Oleśno. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Oleśno.