Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zakliczyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb zawozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Zakliczyn. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy idealnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Zakliczyn.