Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gostyń


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze możecie przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Gostyń. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Gostyń.