Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wolbórz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze możecie przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Wolbórz. Kwiaty na pogrzeb doręczamy dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Wolbórz.