Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żary


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Żary. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść precyzyjnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Żary.