Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wołomin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie możecie przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Wołomin. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Wołomin.