Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kamienna Góra


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Kamienna Góra. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy dokładnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Kamienna Góra.