Wieńce i wiązanki pogrzebowe Racibórz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest darmowa szarfa. Treść na wstędze mogą Państwo wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Racibórz. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy idealnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Racibórz.