Wieńce i wiązanki pogrzebowe Skórcz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Skórcz. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść idealnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Skórcz.