Wieńce i wiązanki pogrzebowe Strzelno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Strzelno. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Strzelno.