Wieńce i wiązanki pogrzebowe Polkowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Polkowice. Kompozycje pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Polkowice.