Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szklarska Poręba


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kompozycje pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Szklarska Poręba. Kwiaty na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Szklarska Poręba.