Wieńce i wiązanki pogrzebowe Goleniów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa szarfa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Goleniów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy idealnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Goleniów.