Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowogrodziec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa wstęga. Słowa na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miasta Nowogrodziec. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Nowogrodziec.