Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowogard


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dostarczana jest darmowa szarfa. Słowa na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miasta Nowogard. Kwiaty na pogrzeb doręczamy idealnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowogard.