Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łomża


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje kompozycje na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Łomża. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Łomża.