Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wiązów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Wiązów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Wiązów.