Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowy Targ


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest darmowa szarfa. Treść na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Nowy Targ. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść idealnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowy Targ.