Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ostrołęka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest gratisowa wstęga. Słowa na szarfie można przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Ostrołęka. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy dokładnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ostrołęka.