Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żyrardów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kompozycje pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Żyrardów. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść dokładnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Żyrardów.