Wieńce i wiązanki pogrzebowe Resko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dostarczana jest darmowa wstęga. Treść na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Resko. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Resko.