Wieńce i wiązanki pogrzebowe Włodawa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa na szarfie mogą Państwo wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Włodawa. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy dokładnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Włodawa.