Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mielec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miasta Mielec. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Mielec.