Wieńce i wiązanki pogrzebowe Miasteczko Śląskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb dowozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Miasteczko Śląskie. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Miasteczko Śląskie.