Wieńce i wiązanki pogrzebowe Grudziądz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Grudziądz. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Grudziądz.