Wieńce i wiązanki pogrzebowe RadomPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Wieńce oraz wiązanki cmentarne, które możesz wypatrzyć w naszej ofercie zostały opracowane przez florystów, o długim wyszkoleniu w opracowywaniu i tworzeniu kompozycji na cmentarz, jakie od lat doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebowe. Aranżujemy kompozycje na cmentarz wyłącznie ze świeżych kwiatów i dodatków, stąd też nasze usługi cieszą się olbrzymim uszanowaniem, a grono wiernych nabywców ciągle rośnie. Dołącz do nich i Ty. Przekonaj się jak szybko oraz prosto złożysz u nas zlecenie na dostawę wieńca bądź wiązanki, do której możesz dodać gratisową wstęgę o własnej treści. Uczcij swoją pamięć o bliskiej, zmarłej osobie, wysyłając na uroczystość pogrzebową doskonałą aranżację bardzo dobrej jakości kwiatów. Dostarczymy Twoje zlecenie bez potrzeby osobistego odbioru, dzięki czemu nie musisz angażować bliskich, ani sam przejmować się transportem wiązanki na cmentarz. Dostawa na terenie całego Radomia na wyraźnie wybraną godzinę, tuż przed rozpoczęciem ceremonii pogrzebowej.