Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowe Miasteczko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Nowe Miasteczko. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowe Miasteczko.