Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kańczuga


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Kańczuga. Kompozycje na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kańczuga.