Wieńce wiązanki pogrzebowe Tomaszów Mazowiecki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Tomaszów Mazowiecki. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Tomaszów Mazowiecki.