Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krajenka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Krajenka. Kwiaty na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Krajenka.