Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tuczno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Tuczno. Kompozycje pogrzebowe przywozimy idealnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Tuczno.