Wieńce i wiązanki pogrzebowe Niepołomice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze mogą Państwo wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Niepołomice. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Niepołomice.