Wieńce i wiązanki pogrzebowe Płoty


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie możecie napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Płoty. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Płoty.