Wieńce i wiązanki pogrzebowe Węgrów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Węgrów. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść idealnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Węgrów.