Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lubsko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Lubsko. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy idealnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Lubsko.