Wieńce i wiązanki pogrzebowe Skarszewy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dostarczana jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze możecie podyktować swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Skarszewy. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Skarszewy.